Development

DZIAŁAMY NA RYNKU BUDOWLANYM OD 32 LAT. DZIAŁALNOŚĆ DEWELOPERSKĄ PROWADZIMY OD 2009 ROKU JAKO DEWELOPER I GENERALNY WYKONAWCA ZREALIZOWALIŚMY WIELE BUDYNKÓW MIESZKALNYCH
 W WARSZAWIE I RZESZOWIE.

OBECNIE REALIZUJEMY DRUGI ETAP DUŻEJ INWESTYCJI DWORZYSKO PARK W RZESZOWIE.

Dworzysko Park

Tylko 5 km od centrum Rzeszowa, w sąsiedztwie parku naukowo – technologicznego, wśród terenów zielonych, powstaje komfortowe osiedle o nowoczesnej zabudowie.

DWORZYSKO PARK to zlokalizowana  przy  ulicy  Technologicznej w Rzeszowie nowa inwestycja firmy BESTA. Nazwa osiedla nawiązuje do sąsiadujących z nim terenów zielonych oraz do Parku Naukowo – Technologicznego DWORZYSKO, który przyciąga inwestorów i przedsiębiorców oraz oferuje nowe miejsca pracy.

Niewątpliwie atutem tej lokalizacji są: szybkość i łatwość dojazdu do centrum i innych dzielnic w mieście oraz połączenie przez autostradę  ze strefami ekonomicznymi w Jasionce i Rogoźnicy.

Osiedle stanowią 4 nowoczesne budynki, z podziemnymi halami garażowymi, terenami zielonymi i placami zabaw. W projekcie uwzględniono potrzeby mieszkańców odnośnie komfortu i wygody.

Zróżnicowany rozkład oraz metraż zaspokoi różne gusta i potrzeby. Dla wygody mieszkańców na parterach przewidziano lokale usługowo-handlowe.

Inwestycja charakteryzuje się dobrze przemyślaną nowoczesną zabudową, oraz dużą przestrzenią z terenami zielonymi. W obrębie osiedla ruch kołowy będzie ograniczony. Wzdłuż budynków przewidziano zielone alejki.

Więcej na stronie:

Zrealizowane inwestycje w Warszawie i Rzeszowie

Sprawna 33, Bluszczańska Ogrody, Bluszczańska Ogrody II
Marcinowe Wzgórze, Kujawska