Development

Kameralne Osiedle na Mokotowie - "Bluszczańska Ogrody 2" - Warszawa ul. Bluszczańska

Kompleks BLUSZCZAŃSKA OGRODY II tworzą dwa budynki mieszkalne z 66-ma lokalami. Wszystkie mieszkania, które są w nich zlokalizowane, spełniają najwyższe standardy. Wykorzystanie nowoczesnych rozwiązań architektonicznych pozwoliło stworzyć funkcjonalne wnętrza. Na zamkniętym terenie dziedzińca zaprojektowany został wygodny plac zabaw dla dzieci otoczony oryginalną zielenią. Skierowanie ruchu kołowego do podziemnej hali garażowej zapewni zarówno spokój i ciszę, jak i czyste powietrze oraz bezpieczeństwo bawiącym się maluchom, a także wypoczywającym mieszkańcom.

 

Więcej na stronie: www.bluszczanskaogrody.pl

 

warszawa_bluszczanska_II_nowa_inwestycja

Nowa inwestycja w Rzeszowie - "Marcinowe Wzgórze" - Rzeszów, ul. Marcina Filipa

W Rzeszowie przy ul. Marcina Filipa (Wilkowyja Północ) rozpoczęliśmy budowę nowego, kameralnego osiedla. Projekt wyróżnia nowoczesna i wysmakowana architektura. Oferujemy ciekawe mieszkania o zróżnicowanym metrażu w sześciu niewysokich budynkach. Miejsca postojowe w garażu podziemnym oraz windy zapewniają wygodę i komfort mieszkania. Osiedle jest zlokalizowane w atrakcyjnej, spokojnej okolicy, otoczone zielenią, z szybkim i wygodnym połączeniem do centrum miasta. Zobacz na mapie (klik) Planowany termin realizacji 2015 - 2017. Deweloper i generalny wykonawca – firma BESTA - gwarantujemy wysoką jakość wykonania.

 

Więcej na stronie: www.marcinowewzgorze.pl

 

rzeszow_marcinowe_wzgorze_na_sprzedaz

Osiedle mieszkaniowe - "Bluszczańska Ogrody" - Warszawa ul. Bluszczańska

Bluszczańska Ogrody to komfortowy zespół mieszkalny w malowniczej części Mokotowa. Kameralne osiedle stanowią tylko cztery budynki w niskiej zabudowie otoczone terenami zielonymi, z wewnętrznym przestronnym dziedzińcem – ogrodem i placem zabaw dla dzieci. Dużymi atutami osiedla są wspaniałe położenie, dogodna komunikacja z innymi dzielnicami Warszawy oraz istniejąca już infrastruktura komunalna.

 

warszawa besta wizualizacja zakonczona

Budynek mieszkalny - Rzeszów ul. Kujawska

Mały dom mieszkalny wielorodzinny położony w Rzeszowie w cichej okolicy przy ul. Kujawskiej niedaleko Ronda Pobitno. Lokalizacja ta pozwala na dogodne połączenie z centrum miasta za pośrednictwem komunikacji miejskiej (ok. 10 min)

W pobliżu znajduje się przedszkole, sklep, poczta oraz kościół.

 

warszawa besta wizualizacja zakonczona
Współpracujemy ze szkołami:
Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego Nr 1 w Przemyślu
Zespół Szkół Budowlanych i Ogólnokształcących im. Króla Kazimierza Wielkiego w Jarosławiu
Technikum Budowlane w Zespole Szkół nr 1 w Rzeszowie