Development

Nowa inwestycja w Rzeszowie - "Marcinowe Wzgórze" - Rzeszów, ul. Marcina Filipa

W Rzeszowie przy ul. Marcina Filipa (Wilkowyja Północ) rozpoczęliśmy budowę nowego, kameralnego osiedla. Projekt wyróżnia nowoczesna i wysmakowana architektura. Oferujemy ciekawe mieszkania o zróżnicowanym metrażu w sześciu niewysokich budynkach. Miejsca postojowe w garażu podziemnym oraz windy zapewniają wygodę i komfort mieszkania. Osiedle jest zlokalizowane w atrakcyjnej, spokojnej okolicy, otoczone zielenią, z szybkim i wygodnym połączeniem do centrum miasta. Zobacz na mapie (klik) Planowany termin realizacji 2015 - 2017. Deweloper i generalny wykonawca – firma BESTA - gwarantujemy wysoką jakość wykonania.

 

Więcej na stronie: www.marcinowewzgorze.pl

 

rzeszow_marcinowe_wzgorze

Osiedle mieszkaniowe - "Bluszczańska Ogrody" - Warszawa ul. Bluszczańska

Bluszczańska Ogrody to komfortowy zespół mieszkalny w malowniczej części Mokotowa. Kameralne osiedle stanowią tylko cztery budynki w niskiej zabudowie otoczone terenami zielonymi, z wewnętrznym przestronnym dziedzińcem – ogrodem i placem zabaw dla dzieci. Dużymi atutami osiedla są wspaniałe położenie, dogodna komunikacja z innymi dzielnicami Warszawy oraz istniejąca już infrastruktura komunalna. Inwestycja zakończona, dostępne są jeszcze mieszkania na sprzedaż.

 

Więcej na stronie: www.bluszczanskaogrody.pl

 

warszawa besta wizualizacja zakonczona

Budynek mieszkalny - Rzeszów ul. Kujawska

Mały dom mieszkalny wielorodzinny położony w Rzeszowie w cichej okolicy przy ul. Kujawskiej niedaleko Ronda Pobitno. Lokalizacja ta pozwala na dogodne połączenie z centrum miasta za pośrednictwem komunikacji miejskiej (ok. 10 min)

W pobliżu znajduje się przedszkole, sklep, poczta oraz kościół.

 

warszawa besta wizualizacja zakonczona