Development

Kameralne Osiedle na Mokotowie - "Bluszczańska Ogrody 2" - Warszawa ul. Bluszczańska

Kompleks BLUSZCZAŃSKA OGRODY II tworzą dwa budynki mieszkalne z 66-ma lokalami. Wszystkie mieszkania, które są w nich zlokalizowane, spełniają najwyższe standardy. Wykorzystanie nowoczesnych rozwiązań architektonicznych pozwoliło stworzyć funkcjonalne wnętrza. Na zamkniętym terenie dziedzińca zaprojektowany został wygodny plac zabaw dla dzieci otoczony oryginalną zielenią. Skierowanie ruchu kołowego do podziemnej hali garażowej zapewni zarówno spokój i ciszę, jak i czyste powietrze oraz bezpieczeństwo bawiącym się maluchom, a także wypoczywającym mieszkańcom.

 

Więcej na stronie: www.bluszczanskaogrody.pl

 

 

warszawa_bluszczanska_II_sprzedane

Inwestycja w Rzeszowie - "Marcinowe Wzgórze" - Rzeszów, ul. Marcina Filipa

W Rzeszowie przy ul. Marcina Filipa (dzielnica Wilkowyja Północ) zakończyła się budowa inwestycji Marcinowe Wzgórze. W I etapie do użytkowania zostało oddanych 110 mieszkań a w II - 44 mieszkania. Budynki mają nadane numery administracyjne ul. Marcina Filipa 68- 78. Zakończenie II etapu, w ramach którego powstały budynki C1 i C2, nastąpiło we wrześniu 2018. Kameralne osiedle, złożone z sześciu niewysokich budynków o zróżnicowanej wielkości, wyróżnia nowoczesna architektura i najwyższa jakość wykonania. Osiedle zlokalizowane jest w spokojnej i zielonej okolicy, z szybkim i wygodnym połączeniem do centrum miasta (4 km). Zobacz na mapie (klik) Miejsca parkingowe w garażu podziemnym oraz przy budynkach. W budynkach windy i wideodomofony. W pobliżu pełna infrastruktura miejska. Do osiedla prowadzi nowo wyremontowana droga, ze ścieżką rowerową i oświetleniem.

 

Więcej na stronie: www.marcinowewzgorze.pl

 

 

rzeszow_marcinowe_wzgorze_na_sprzedaz

Osiedle mieszkaniowe - "Bluszczańska Ogrody" - Warszawa ul. Bluszczańska

Bluszczańska Ogrody to komfortowy zespół mieszkalny w malowniczej części Mokotowa. Kameralne osiedle stanowią tylko cztery budynki w niskiej zabudowie otoczone terenami zielonymi, z wewnętrznym przestronnym dziedzińcem – ogrodem i placem zabaw dla dzieci. Dużymi atutami osiedla są wspaniałe położenie, dogodna komunikacja z innymi dzielnicami Warszawy oraz istniejąca już infrastruktura komunalna.

 

warszawa besta wizualizacja zakonczona

Budynek mieszkalny - Rzeszów ul. Kujawska

Mały dom mieszkalny wielorodzinny położony w Rzeszowie w cichej okolicy przy ul. Kujawskiej niedaleko Ronda Pobitno. Lokalizacja ta pozwala na dogodne połączenie z centrum miasta za pośrednictwem komunikacji miejskiej (ok. 10 min)

W pobliżu znajduje się przedszkole, sklep, poczta oraz kościół.

 

warszawa besta wizualizacja zakonczona
Współpracujemy ze szkołami:
Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego Nr 1 w Przemyślu
Zespół Szkół Budowlanych i Ogólnokształcących im. Króla Kazimierza Wielkiego w Jarosławiu
Technikum Budowlane w Zespole Szkół nr 1 w Rzeszowie
Zespół Szkół Technicznych im. Bohaterów Września 1939 r. w Kolbuszowej